Contact

BuonSenso Franco

Kontichsesteenweg 19
2630 Aartselaar
België

Tel. +32 (0)3 / 238 67 53

Openingsuren

Maandag: 08h00 – 12h00
13h00 – 17h00
Dinsdag: 08h00 – 12h00
13h00 – 17h00
Woensdag: 08h00 – 12h00
13h00 – 17h00
Donderdag: 08h00 – 12h00
13h00 – 17h00
Vrijdag: 08h00 – 12h00
13h00 – 16h00


Grotere kaart weergeven

Contacteer BuonSenso

Neem vrijblijvend contact met ons op voor meer informatie.

Voor de provincie Brussel en Antwerpen gelieve rechtstreeks contact op te nemen met onze bureau.

Paula Buonsenso

Tel. +32 (0)3 / 238 67 53

Emmanuela Buonsenso

Tel. +32 (0)3 / 238 67 53
emmanuela@buonsenso.be

Antonella Buonsenso

Tel. +32 (0)3 / 238 67 53
antonella@buonsenso.be

Fabiana Minetti

Boekhouding
office@buonsenso.be

Inna Sorokina

Boekhouding
inna@buonsenso.be

Yana Dockx

Sales & Marketing
Tel. +32 (0)3 / 238 67 53
sales@buonsenso.be

Danny Binard

Logistiek & bestellingen
orders@buonsenso.be

Vincenzo Aru

Vertegenwoordiger
vincenzo@buonsenso.be

Bernard Declercq

Tel. +32 (0)477 / 366 774
Vertegenwoordiger Oost en West-Vlaanderen
bernard@buonsenso.be

Fabio Celli

Tel. +32 (0)476 / 618 968
Vertegenwoordiger Limburg & Vlaams-brabant
fabio@buonsenso.be

Marc Pierre

Tel. +32 (0)475 / 381 821
Vertegenwoordiger Luik en Ardennen
marc@buonsenso.be