Contact

BuonSenso Franco

Kontichsesteenweg 19
2630 Aartselaar
België

Tel. +32 (0)3 238 67 53

Openingsuren

Voormiddagen enkel op afspraak.

Maandag: 08h00 – 12h00
13h00 – 17h00
Dinsdag: 08h00 – 12h00
13h00 – 17h00
Woensdag: 08h00 – 12h00
13h00 – 17h00
Donderdag: 08h00 – 12h00
13h00 – 17h00
Vrijdag: 08h00 – 12h00
13h00 – 16h00


Grotere kaart weergeven

Contacteer BuonSenso

Neem vrijblijvend contact met ons op voor meer informatie.

Voor de regio Brussel en de provincie Antwerpen gelieve rechtstreeks contact op te nemen met ons kantoor.

Emmanuela Buonsenso

Tel +32 (0)3 238 67 53
emmanuela@buonsenso.be

Mark Schrooten

.
Tel +32 (0)3 238 67 53
mark@buonsenso.be

Yana Dockx

Sales & Marketing
Tel +32 (0)3 238 67 53
sales@buonsenso.be

Inna Sorokina

Boekhouding
Tel +32 (0)3 238 67 53
inna@buonsenso.be

Danny Binard

Logistiek & Bestellingen
Tel +32 (0)3 238 67 53
orders@buonsenso.be

Vincenzo Aru

Sales
Tel. +32 (0)478 397 585
vincenzo@buonsenso.be

Bernard Declercq

Sales
Oost en West-Vlaanderen
Tel. +32 (0)477 366 774
bernard@buonsenso.be

Fabio Celli

Sales
Limburg & Vlaams-brabant
Tel. +32 (0)476 618 968
fabio@buonsenso.be

Marc Pierre

Sales 
Luik en Ardennen
Tel. +32 (0)475 381 821
marc@buonsenso.be